“Direniş, Siyonist rejime karşılık vermeye tam hazırlıklı”

  • 17 Kasım 2018
  • 2.095 kez görüntülendi.
“Direniş, Siyonist rejime karşılık vermeye tam hazırlıklı”

Filistin İslami Direniş Hareketi (HAMAS)ın Tahran Temsilcisi Halid Kadumi, direnişin Gazze’deki zaferinin Siyonist rejim yöneticilerine açık ve şeffaf mesajlar gönderdiğini ifade etti.

İRİB kanal 2 televizyonuna konuşan Kadumi, Siyonistler’in Filistinliler’e saldırılarına tamamen son vermeleri gerektiğini ifade ederek, Filistinliler’in her türlü saldırı karşısında durarak, saldırganlara uygun karşılık verdiğini söyledi.

Kadumi, son günlerde Gazze’de direnişin oyun kurallarını değiştirmesine izin vermemesi ve Siyonistler’in caydırıcı rejimini başarısız kalması olmak üzere iki önemli zafere imza attıklarını vurgulayarak, Filistin halkının sonunda Kudüs-i Şerif’i işgalden kurtaracağını kaydetti.

Direniş güçleri Siyonistler’in son cinayetlerine karşılık olarak Gazze sınırlarına yakın noktalarda bulunan Siyonist yerleşkelere doğru 500 roket ve füze fırlattılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muammer dedi ki:

    Öncelikle bu mübarek mücadelenizi gönülden kutluyorum ben izmir\torbalı da oturuyorum ve bu mücadeleye bir müslüman kardeşiniz olarak elimden geldiğince destek vermek ve burada resmi olarak bir şube veya dernek açmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim yüce ALLAH(CC)yar ve YARDIMCINIZ olsun amin ve ecmain…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.