Dünya Mustazafları Rehberinin Batılı Gençlere Mektubuna Övgü

  • 06 Aralık 2015
  • 841 kez görüntülendi.
Dünya Mustazafları Rehberinin Batılı Gençlere Mektubuna Övgü
Amerika’da bir internet sitesi, Dünya Mustazafları Rehberinin batılı gençlere hitaben yayınladığı son mesajını dostça, akıllıca ve direkt dile getirtilmiş bir mesaj olarak tanımladı.
Fars Haber Ajansının “Dissident Voice” internet sitesine dayanarak bildirdiğine göre İslam İnkılabı Rehberinin batılı gençlere hitaben yayınladığı mesajdaki tutumunun oldukça huzur verici, dostça olduğunu ve akıllı bir içeriğe sahip olduğunu ve dünyaya yayılan terör olaylarından ruhunun ne kadar rencide olduğunu göstermektedir.
“Dissident Voice” sitesi batı medyası ve siyaset adamlarının İran’a karşı olduklarını oysa İran’ın terörizmle mücadele alanında ciddi bir mücadele sürdürdüğünü yazmıştır.
İslam İnkılabı Rehberi açısından insan yaşamının çok önemli olduğunu ve her türlü anormal ölümün bir facia olduğunu belirten “Dissident Voice” sitesi İmam Ayetullah Hamanei açısından batılı gencin İslam’ın güzelliğini idrak edebilecek konumda olduğuna inandığını, gerçekleri daha iyi fark edebileceğini kabul ettiğini ve bunun için de İslam’ı asıl kaynaklarından tanımalarını istediğini belirtmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com