İşgal Güçlerinin Açtığı Ateşle Filistinli Bir Genç Yaralandı

  • 09 Haziran 2019
  • 331 kez görüntülendi.
İşgal Güçlerinin Açtığı Ateşle Filistinli Bir Genç Yaralandı

l-Halil kentinin kuzeyindeki Şuyuhu’l-Arrub bölgesi yakınlarında dün gece Filistinli bir genç işgal güçlerinin açtığı ateş sonucu yaralandı.

Görgü tanıkları, Şuyuhu’l-Arrub bölgesi yakınlarında işgal güçleriyle yaşanan çatışmalar sırasında Filistinli bir gencin sırtından yaralandığını ve yarasının orta derecede olduğunu bildirdi.

İşgal güçlerinin bölgede bulunan bir grup gencin üzerine ateş açtığı ve adı henüz açıklanmayan bir gencin yaralandığı, yaralı gencin civardaki bir hastaneye kaldırıldığı kaydedildi.

Filistin halkına yönelik baskılarını sürdüren işgal güçleri her gün Batı Yaka ve Kudüs’te özellikle gece geç saatlerde ve sabahın ilk saatlerinde baskınlar düzenliyor.

Baskınlar sırasında evlerde ve işyerlerinde arama yapan işgal güçleri, evlerin altını üstüne getirerek eşyalara zarar veriyor ve ev sakinlerine kötü muamelede bulunuyor.

İşgal güçlerinin Batı Yaka ve Kudüs’ün çeşitli bölgelerine düzenlediği baskınlar sırasında ayrıca Filistinli gençlerle işgal askerleri arasında çatışmalar yaşanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.