Siyonist Liberman: Arap ülkeleri İran aleyhinde İsrail ile müttefik olsunlar

  • 19 Kasım 2017
  • 1.103 kez görüntülendi.
Siyonist Liberman: Arap ülkeleri İran aleyhinde İsrail ile müttefik olsunlar

Siyonist İsrail rejimi savaş bakanı Avigdor Liberman, İran’la mücadele için Arap ülkelerinin İsrail ile müttefik olmalarını istedi.

Liberman, bugün Ortadoğu bölgesinin her zamankinden daha çok İran aleyhinde güçlü bir birlik olmaya ihtiyaç olduğunu iddia etti.

Son aylarda terör rejimi ile başta Arabistan olmak üzere bazı Arap rejimlerinin ilişkilerini gizlemeksizin arttırmalarıyla birlikte İran aleyhinde düşmanlık da giderek artarken, uzmanlar, bu işbirliği ve düşmanlığı, terör rejimi İsrail’in başta Filistin olmak üzere Arap ülkelerinin topraklarına işgal etmesini unutturmaya ve gerçekleri saptırmaya çalıştığını bildirmekteler.

Bilindiği gibi Irak, Suriye ve Yemen’de Suudi ve Siyonist İsrail işbirliğiyle bugün onbinlerce insan öldürülmüş ve bu ülkelerde Suudi rejiminin fitneye dayalı siyasetleri ve cinayetleri de en çok terör rejimi İsrail’in işine yarıyor.

Ama, Ortadoğu bölgesinde siyonizmin ve dünya emperyalizminin oyunları bu zamana kadar İran tarafından bozulmuş, siyonist çevrelerle işbirliği yapanlar ve onların kuklaları teröristler de ağır darbe almışlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.