Abd Ve İsrail Destekli Muhalifler Suriye’de Katliama Devam Ediyor…

  • 24 Kasım 2014
  • 776 kez görüntülendi.
Abd Ve İsrail Destekli Muhalifler Suriye’de Katliama Devam Ediyor…

‘Ilıman muhalifler’ olarak adlandırılan terör çetelerinin bugün muhtelif bölgelerde sivil yerleşim alanları ve masum vatandaşlara yönelik gaddar saldırıları devam etti.

Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak teröristlerin Şam’ın sivil yerleşim alanlarından Bab Şarki, Bab Tuma, Berze Beled ve Abbasiler bölgelerini havan mermileri ve füzelerle hedef aldıklarını aktardı.

Kaynak saldırılarda beşeri kayıp kaydedilmediğini söylerken, özel ve kamu mülklerin zarar gördüğünü sözlerine ekledi.

Bu arada kaynak teröristlerin Şam kırsalı Ceramana Kasabasını havan mermisiyle hedef almaları sonucunda ise 17 yaşlarında bir gencin yaralandığını aktardı.

Abbasiler Bölgesi Başkent Şam’ın çevresine düşmekte olup, silahlı tekfiri terör örgütleri hücrelerinin bulunduğu Cobar’ın kuzey doğusunda yer almaktadır.

Yaklaşık bir haftadan az bir süre önce de teröristler Kassaa Semti ve Bab el Selam bölgesini 7 havan roketiyle hedef almış 3 tanesinin Yuhanna el Dimaşki Medresesi yakınlarına düşmüş bazı ev ve araçlarda büyük maddi zararlara yol açmıştı.

Haseke’de Bombalı Motosikleti Havaya Uçurdular

Diğer yandan Haseke Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak hain ve gaddar teröristlerin Haseke Kentinde Çiftçiler Birliği binası yakınlarında bir işyeri civarında park ettikleri bombalı bir motosikleti havaya uçurduklarını söyledi.

Kaynak teröristlerin bombalı motosikleti yoldan geçen bir aracın geçişi sırasında havaya uçurmaları sonucunda aralarında bir çocuğun bulunduğu 3 vatandaşın yaralanmalarına yol açtığını aktardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.