ABD ve siyonist İsrail’den başarısız füze denemesi

  • 17 Aralık 2014
  • 974 kez görüntülendi.
ABD ve siyonist İsrail’den başarısız füze denemesi

Terör rejimi İsrail’in füze denemesi gerçekleştirdiği ama bunun başarısız sonuçlandığı bildirildi.

AP ajansının bildirdiğine göre, siyonist rejim savaş bakanlığının bir yetkilisi  dün  yaptığı açıklamada, Amerika ve siyonist İsrail tarafından ortak yürütülen bir füze projesinin denemesinin yapıldığını ama denemenin başarısız geçtiğini bildirdi.

Habere göre, dün sözkonusu füzenin ilk denemesinin Akdeniz sularında yapıldığı ama füzenin fırlatılmasından sonra kilitlenerek çalışmadığı  anlaşılıyor.

Bu arada Gazze’den alınan bir habere göre, Filistin direniş güçlerinin siyonist İsrail için çalışan bir casusu yakaladıkları açıklandı.

Diğer taraftan siyonist işgal rejiminde yayınlanan gazetelerden Yediot Aharanoot, askeri uzmanlara dayanarak verdiği haberde, Hamas’ın kendisine bağlı askeri birimin yaptığı operasyonlarla ilgili olarak son günlerde sızdırdığı görüntüler karşısında işgal ordusunun afalladığını, oldukça gizli olan bilgi ve görüntülerin Hamas’ın eline nasıl geçtiği konusunda şaşıp kaldığını yazdı.

Gazete konuyla ilgili haberinde “Kassam Tugayları’nın İsrail askerlerine yönelik gerçekleştirdiği iki operasyonla ilgili bilgi ve görüntülerin orduya ait bilgisayarlardan çalınması, Hamas’ın orduya ait bilgisayara girebilme imkanına sahip olduğu veya kimliği belirsiz kişilerin bilgisayarlara girip bu bilgileri çalıp Hamas’a servis ettiğiyle ilgili ciddi soruları gündeme getiriyor” ifadesini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.