Dünya Mustazafları Rehberinin Mektubunda Düşmanların Komploları İfşa Edilmiştir

  • 08 Aralık 2015
  • 765 kez görüntülendi.
Dünya Mustazafları Rehberinin Mektubunda Düşmanların Komploları İfşa Edilmiştir
Suriye’nin BM Cenevre merkezindeki temsilcisi, Dünya Mustazafları Rehberinin Batılı Gençlere hitaben yayınladığı ikinci mektubunun, İslam düşmanlarının komplosunu etkisiz kıldığını bildirdi.

El-Alem televizyonunun bildirdiğine göre Suriye’nin BM Cenevre merkezindeki temsilcisi Hisamettin Ala, İslam İnkılabı Rehberinin Batılı Gençlere hitaben yayınladığı ikinci mektubunun önemini hatırlatarak, bu mektubun bölge krizleri gerçeğinin Amerika ve siyonist İsrail rejiminin IŞİD ve öteki terör örgütlerini birer araç olarak kullandıklarını gösterdiğini bildirdi.

İnsanlığın halı hazırda şiddetle diyaloga ihtiyacı olduğunu ve İmam Ayetullah Hamanei’nin mektubunun alenen dini söyleşiye davet olduğunu bildiren Suriye’nin BM Cenevre merkezindeki temsilcisi, bu mektubun içeriğinin dikkate alınması gerektiğini bildirdi.

İslam İnkılabı Rehberi 29 Ekim tarihinde Batılı gençlere hitaben ikinci bir mektup yayınlamış ve bu mektupta İslam ve terörizmle ilgili gerçekleri ayyuka çıkarmış, batılı gençlerden İslam’ı asıl kaynaklarından öğrenmeleri gerektiğini bildirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.