Dünyanın en zengin 45 siyonist ailesi 60.kez bir araya geldi

  • 02 Ocak 2015
  • 3.960 kez görüntülendi.
Dünyanın en zengin 45 siyonist ailesi 60.kez bir araya geldi

Dünyanın en zengin 45 siyonist ailesi, Uluslararası New York Balosu’nda bir araya geldi.

Rothschıld, Rockefeller, Warburg, Walton, Vanderbilt, Habsburg-Lothringen, Von Bismarck, Schroder, Lazard ve Schiff… Dünyanın en zengin 45 ailesi, gelin ve damatlarını da Kraliyet ritüeli gibi birbirlerinden seçmekten hiç ödün vermedi. İşte bu organizasyon için New York’ta geleneksel Uluslararası New York Balosu’nun 60’ıncısı önceki gece yapıldı. 1954’te ilki yapılan balo her yıl olduğu gibi aristokrasinin merkezi Waldorf Astoria Oteli’nde geçekleşti.

Dünyanın en zengin aileleri, para baronları, diplomatlar ve seçkin ailelerin kızlarının aynı çevreden erkeklerle tanışıp evlenmesini amaçlayan baloya 45 kız katıldı. Rothschild, Rockefeller, Warburg, Walton, Vanderbilt, Habsburg- Lothringen, Von Bismarck ailelerinin en önde gelenleri çocuklarıyla bu davette hazır bulundu. Ailelerinin referanslarıyla davetiye alınan baloda bu yıl ilk kez Çinli bir genç kız da yer aldı.

Çin hanedanından Fanny Tang balonun en gözde ismi oldu. Geçmişte bir çok İngiliz düşesi, Avrupa ülkelerinin kraliyet ailesi üyelerinin eş bulduğu baloya ABD başta olmak üzere İsviçre, Fransa, Belçika, Lüksemburg, İngiltere, İskoçya, Almanya ve İtalya’dan kızlar katıldı. Bu yılki baloda İspanya Kraliyet ailesinden Bianca Campamor, Avusturya Kraliyet Ailesi’nden Isabela Von Habsburg, İngiliz Kraliyet ailesinden ise Joanne McGuire ile Katie Dolan gibi isimler yeni hayatlarının ilk gününe adım attı. Amerikan aristokrasisi, bu organizasyonların zengin ailelerle Kraliyet ailelerinin daha da iç içe geçmesi için yapıldığına dikkat çekti.

Yıllar geçtikçe uluslararası Debutante Topu, topluma pek çok önemli genç kadın sunulması da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değildir onuruna etti: İşte bu özel organizasyonlarda evlilik yapan bazı isimler:

ABD eski Başkanı Richard Nixon’ın kızı Tricia Nixon Cox
Danimarka Prensessi Margaret’ın kızı Prenses Ines
Vogue Dergisi editörü Edwin Russell’ın kızı Serena Russell
ABD eski Başkanı Eisenhower’ın torunu Dwight D. Eisenhower
CIA eski Başkanı David Petraeus ile ilk eşi Hollister ‘Holly’ Knowlton
Yugoslavya Prensesi Katarina
ABD eski Başkanı Lyndon Johnson’ın torunu Lucinda Robb
Malcolm Forbes’un torunu Charlotte Forbes, torunu
George H.W. Bush’un torunu Ashley Walker Bush
Arianna Huffington’ın kızı Christina Huffington
Isabel S. Rockefeller
Hannah Rothschild
Ashley Walton

Rothschild, Rockefeller, Warburg, Walton, Vanderbilt, Habsburg-Lothringen, Von Bismarck, Schroder, Lazard ve Schiff… İşte dünyada birçok savaştan büyük servet kazanan, enerji ve finans sektörü başta olmük üzere her alanda yatırımları olan bu siyonist ailelerin, 35 trilyon dolara hükmettikleri belirtildi. Özellikle Rothschild ailesinin, 20 trilyon dolarla dünyanın en güçlü ailesi olduğu ifade edildi. Ailenin, 11 ülkede faaliyet gösterdiğine dikkat çekildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Ben doguma büyüme almanyada yasiyorum. Bu haberi gecen televison izlerken gördüm ve sasirdim, cünkü bu haberden almanyadaki medyalardan duymamistim. Merak etim, o yüsden interneten arastiriyim dedim ama hicbir sey bu bulusmayla alakali bulamadim. Alman (veya avrupa) medyasi böyle konulari muhakak saklamaya calisiyo. Demek istedim, türkiyedeki medyayla gurur duyorum! böyle konulari sakin saklamayin, herkes bilsin böyle serefsiz ayleleri, tanisin. Kac kisi fakir ülkelerde, veya savas olan yerlerde, öldü hic umurlarinda degil. Nebicim insan bunlar. Insan bile deyil, yüzlerine nasil bakabiliyorlar.
    (türkcem fazla iyi degil, umarim okuyabildiniz)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.