Ebu Zuhri: İşgal Ordusunun Kayıpları Açıklanırsa Siyonist Toplum Şok Geçirir…

  • 15 Aralık 2014
  • 746 kez görüntülendi.
Ebu Zuhri: İşgal Ordusunun Kayıpları Açıklanırsa Siyonist Toplum Şok Geçirir…

İslamî Direniş Hareketi (Hamas) sözcüsü Dr. Sami Ebu Zuhri, işgal ordusunun son Gazze savaşında verdiği kayıpların hacmi açıklanırsa Siyonist toplumun şok olacağını söyledi.

Siyonist işgal askerlerinin deniz üssüne yönelik Kassam Tugayları’nın yaptığı operasyonun görüntülerinin basına sızmasıyla işgal rejiminde başlayan çalkantıları, şoku ve eleştirileri değerlendiren Hamas sözcüsü Ebu Zuhri “sızdırılan görüntüler Siyonistler için adeta bir skandaldır. Bu görüntüler Netanyahu’nun yalan söylediğini ortaya koyarken, Gazze’deki direniş güçleriyle Hamas hareketinin de doğru söylediğini ortaya koydu” dedi.

Kassam Tugayları’nın Siyonist işgal ordusuna ait bilgisayarlara girerek aldığı ve daha sonra yayınladığı iki ayrı videoda Kassam Tugayları’na mensup mücahitlerin işgal ordusuna ait askeri üsse girip işgal askerleriyle kahramanca çarpıştıkları görülüyor. Daha önce görüntülerin yalnızca baş tarafını yayınlayan işgal rejimi, mücahitlerin askeri üste eylemi gerçekleştiremeden öldürüldüklerini iddia etmiş; Kassam Tugayları ve Hamas ise mücahitlerin işgal askerlerine ciddi manada zayiat verdirdikten sonra şehit olduklarını duyurmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.