El-Kassam: Keskin Kılıç Operasyonu, İsrail’e Benzeri Görülmemiş Bir Darbedir

  • 12 Kasım 2019
  • 565 kez görüntülendi.
El-Kassam: Keskin Kılıç Operasyonu, İsrail’e Benzeri Görülmemiş Bir Darbedir

  İzzettin el-Kassam Taburları sözcüsü, Keskin Kılıç operasyonunu, Siyonist düşmana benzeri görülmemiş bir darbe olarak nitelendirdi.

El-Meyadin haber ajansının bildirdiğine göre, İzzettin el-Kassam Taburları sözcüsü Ebu Ubeyde; “Keskin Kılıç operasyonu, Siyonist rejimin istihbarat servisi, özel birimleri ve gizli servisleri için benzeri görülmemiş bir darbedir.” diye belirtti.

Keskin Kılıç operasyonu ile elde elde bilgilerin, gerçek bir bilgi hazinesi olduğu vurgulandı.

İzzettin el-Kassam Taburları sözcüsü Ebu Ubeyde, yaptığı açıklamanın devamında şöyle dedi: “Keskin Kılıç operasyonu ve diğer operasyonlarda Filistin direnişinin elde ettikleri, Filistin halkı için bir iftihar vesilesidir.”

Ebu Ubeyde; “Direniş, kendi seçeneklerini doğru bir şekilde belirleyebilir ve düşmanın gelecekteki beklentilerine aykırı kararlar alabilir.” dedi.

İzzettin el-Kassam Taburları sözcüsü; “El-Kassam, önümüzdeki haftalarda Keskin Kılıç operasyonunun ayrıntılarını ve elde edilen başarıları açıklayacak.” diye belirtti.

İzzettin el-Kassam sözcüsü; “Düşman sahip olduğumuz şey hakkında çok endişeli olmalı ve sonuçlarına dikkat etmelidir. İhtiyarımızda olanları, işgal rejimi en kötü kabuslarında bile görmedi ve direniş, düşmanla savaşmak için bu güvenlik ve istihbarat hazinesini kullanacak.” diyerek İsrail’e uyarıda bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.