El Kassam sözcüsü Ebu Ubeyde, Netanyahu’yla alay etti

  • 01 Kasım 2023
  • 23 kez görüntülendi.
El Kassam sözcüsü Ebu Ubeyde, Netanyahu’yla alay etti

İzzeddin El Kassam Tugayları’nın askeri sözcüsü, İsrailli tutuklulardan birinin serbest bırakıldığını iddia eden Siyonist Başbakan ile alay ederken, tüm tutukluların serbest bırakılması için 20 yıla ihtiyacı olduğunu söyledi.

El Alem’in haberine göre Ebu Ubeyde, Siyonist rejimin, imajını yeniden onarmak için Filistin halkını zorla yerinden etmeye ve bu ülkeyi yok etmeye çalıştığını vurguladı.

Ebu Ubeyde, şu ana kadar 22 İsrail askeri aracının Yasin-105 havan toplarıyla imha edildiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu:

“Güçlerimiz çok sayıda sızma operasyonu gerçekleştirerek düşman güçlerini arkasından dolanarak bir kısmını etkisiz hale getirmeyi başardı.

Mevcut operasyonda Direniş Donanması’nın ilk kez “El Asif” torpidosunu kullandığını belirten Ebu Ubeyde, şunları söyledi:

“Gazze düşmanın mezarlığı olacak. Biz bu savaşı, Filistin’in kurtuluş savaşının ve İsrail’in kovulmasının başlangıcı olarak görüyoruz.”

Ebu Ubeyde ayrıca Siyonist Başbakan Binyamin Netanyahu’ya alaycı bir şekilde şunları söyledi:

“Yenilen Netanyahu bir ay süren savaşın ardından bir esir serbest bırakmanın gururunu yaşıyorsa, diğer esir serbest bırakmak için 20 yıla ihtiyacı var demektir.”/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.