General İsmail Kaani: Hizbullah, Siyonist Rejime Son Darbeyi Doğru Zamanda Vurmayı Planlıyor

  • 06 Ağustos 2022
  • 17 kez görüntülendi.
General İsmail Kaani: Hizbullah, Siyonist Rejime Son Darbeyi Doğru Zamanda Vurmayı Planlıyor

İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu Kudüs Güçleri komutanı Tuğgeneral İsmail Kaani, Mazandaran vilayetinde düzenlenen büyük Aşura etkinliğinde yaptığı konuşmada Hizbullah’ın çocuklarının Siyonist rejime son darbeyi doğru zamanda vurmayı planladıklarını kaydederek, “Bu sahte rejimi yıkmakla İmam Humeyni’nin (ra) uzun zamandır İsrail’i haritadan ve yeryüzünden silmek olan dileği tahakkuk bulacaktır.”diye kaydetti.

İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu Kudüs Güçleri komutanı, İslami sistemin her zaman Lübnan Hizbullah’ının bir destekçisi olduğunu belirterek, “İran İslam Cumhuriyeti tüm gücüyle Hizbullah güçlerine desteğini sürdürecektir. Gerçi Hizbullah evlatları mevcut kapasitelere göre kayda değer ilerlemeler elde ederek tüm ihtiyaçlarını içeride temin etmektedir.”ifadesini kullandı.

Tuğgeneral Kaani konuşmasını devamında şöyle dedi: İsrail rejimi İmam Humeyni ve şehitlerin ekolünde yetişen özgürlükçüler karşısında dayanamayacaktır ve kuşkusuz bu zor savaşın kazananı, İslam’ın evlatları olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.