General Selami: Korsan İsrail’e İntikam ve Misilleme İçin Özel Şeyler Hazırlıyoruz…

  • 24 Ocak 2015
  • 779 kez görüntülendi.
General Selami: Korsan İsrail’e İntikam ve Misilleme İçin Özel Şeyler Hazırlıyoruz…

El Alem televizyonuna demeç veren İran Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Hüseyin Selami, Batı Şeria’da da yeni bir cephe açılmasının gündemde olduğunu ve bunun aşamalı olarak gerçekleşeceğini söyledi.

Hem Batı Şeria hem de 1948 topraklarındaki Direniş gruplarının desteklenmesine yönelik çalışmaların belli bir program dahilinde devam ettiğini belirten General Selami, şunları söyledi:

“Ancak özellikle Golan yakınlarındaki Kunaytra bölgesindeki olayla ilgili intikam ve misilleme için kesinlikle özel bir şeyler yapacağız” dedi.

General Selami, özel intikamla ilgili ayrıntının sorulması üzerine de “Bu misillemenin niteliğinden söz edecek değiliz; ama bu Allah’ın izniyle mutlaka gerçekleşecek.

Kunaytra’daki olayda ümmetin evlatları olan Hizbullah’tan aziz kardeşlerimiz ve General Allahdadi, şehit oldu.

Devrim Muhafızları Komutanlık bildirisinde de işaret edildiği üzere Devrim Muhafızları Ordusu ve Hizbullah’ın tarihi, göstermektedir ki bunlar hiçbir saldırıyı intikamsız ve cevapsız bırakmamıştır.

Öldürülen bilim adamlarımızın intikamını aldık

Bildiğiniz gibi siyonistler bir dönem bizim bilim adamlarımıza terörist saldırılar yaptılar. Ama onlar bizim nerelerde onlara cevap verdiğimizi çok iyi biliyorlar. Biz ilan etmiyoruz; ancak onlar çok iyi biliyorlar. Nitekim bundan sonra da bilim adamlarımıza yönelik terörlerden vazgeçtiler.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.