Hain Terör Çeteleri Sivillere Yönelik Füze Saldırılarını Sürdürüyor…

  • 17 Şubat 2015
  • 664 kez görüntülendi.
Hain Terör Çeteleri Sivillere Yönelik Füze Saldırılarını Sürdürüyor…

Kimi devletlerin muhtelif adlandırmalar altında destekledikleri eli kanlı terör çetelerin sivil yerleşim alanlarına kör ve gaddar füze saldırıları devam ederken, bugün de birçok masum sivil vatandaş bu korkak saldırıların kurbanı oldu.

Halep’te 5 Şehit 15 Yaralı

Halep Emniyet Müdürlüğünden bir kaynak; terör çetelerinin bugün Halep Kentinin sivil yerleşim alanlarından Mukambo, Izeyziye ve Teşrin Caddesini füze saldırılarla hedef aldıklarını belirtti.

Füzelerin Türkiye rejiminin desteklediği Beni Zeyd ve Bostan el Paşa semtlerindeki terör çeteleri tarafından fırlatıldığına dikkat çeken kaynak; hain saldırılarda masum sivil vatandaşlardan 5 kişinin şehit, 15 kişinin de yaralı düştüğünü belirtti.

Dera’da Maddi Hasar

Bu arada Dera Valiliğinden bir kaynak Dera Kentinin Nazihin Semtinde siper alan terör çetelerinin Dera Kentinin muhtelif sivil yerleşim alanlarını havan mermileriyle hedef aldıklarını belirtti.

Kaynak İsrail destekli Nusra Cephesi ve ‘Güneyi Birleştirme Taburu’ olarak adlandırılan terör çetelerinin gaddar saldırılarında beşeri isabetlerin olduğunu, özel ve kamu mülklerde maddi hasarın oluştuğunu aktardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.