Hamas Yetkilisi İsmal el Aşkar: Hizbullah, Siyonistlere Uygun Yanıt Verebilecek Güçtedir…

  • 22 Ocak 2015
  • 830 kez görüntülendi.
Hamas Yetkilisi İsmal el Aşkar: Hizbullah, Siyonistlere Uygun Yanıt Verebilecek Güçtedir…

Hamas ve Filistin Cihad Hareketi yetkilileri direniş ekseninin Siyonist düşman karşısında tek bir cephede ve siperde yer aldığına işaret ederek, Lübnan Hizbullah’ının Siyonistlere acı ve uygun yanıt verebilecek güçte olduğunu belirtti.

IRNA’ya konuşan Hamas yetkilisi İsmail el Aşkar Siyonist düşmanın, füze saldırısından amacının, bölge şartlarını kendi menfaatleri doğrultusunda karıştırmak olduğunu belirtti.
El Aşkar “Gazze savaşında yenilen ordunun imajını düzeltmek çabasında olan işgalci Kudüs rejimi, Suriye’nin Kantıra kentinde Hizbullah’a yönelik başka askerî bir çılgınlık yapmaya karar verdi.”dedi.
Hamas’ın bu cinayetleri kınadığına işaret eden el Aşkar “Hizbullah’ın çok güçlü olduğuna ve Siyonistlerin bu terör eylemlerine karşılık vermek için gerekli donanımlara sahip olduğuna inanıyoruz.” dedi.
Filistin İslami Cihad Hareketi Sözcüsü Davud Şahab da “Siyonist rejimin Hizbullah üyelerine yönelik suikast eylemi, bir kez daha bu rejimin terör ve saldırı üzerinde kurulduğunu gösterdi. Siyonist rejim cinayetleri, tüm Müslüman ve Arap ülkelerinin bu rejimin hedefinde olduğunu ortaya koydu.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.