İran Devrim Muhafızları: İsrail Dünya Haritasından Silinmeli

  • 01 Ekim 2019
  • 798 kez görüntülendi.
 İran Devrim Muhafızları: İsrail Dünya Haritasından Silinmeli

 İran Devrim Muhafızları Genel Komutanı Tümgeneral Hüseyin Selami, Tahran’da düzenlenen 23. Devrim Muhafızları Yetkilileri ve Komutanları Genel Kurulu’nda bir konuşma yaptı.

İran Devrim Muhafızları Genel Komutanı Tümgeneral Hüseyin Selami, bugün Tahran’da düzenlenen 23. Devrim Muhafızları Yetkilileri ve Komutanları Genel Kurulu’nda bir konuşma yaptı.

İsrail’i “yapay bir rejim” olarak nitelendiren Tümgeneral Selami, İslami Devrim’in ikinci aşamasında İsrail’i ortadan kaldırmak için tüm imkanların hazırlandığını bildirdi.

İsrail’i ortadan kaldırmanın bir rüya veya hayal olmadığını söyleyen Tümgeneral Hüseyin Selami, bunun artık ulaşılabilecek bir amaç olduğunu kaydetti.

Tümgeneral Hüseyin Selami, “Bugün düşman öncekinden daha çok perişan bir durumda. Dolayısıyla endişelenecek bir konu yok.” dedi.

Bunlara ilave olarak Devrim Muhafızları Genel Komutanı, “Direniş, yaptırımları kaldırmak değil, onun etkisini ortadan kaldırmak anlamına gelir. Aktif direniş güç üreten bir harekettir ve düşmanı yalnızlaştırır.” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.