İslami Cihad: Gelecek Savaşta Siyonist Düşmanın Karşısına Çok Daha Güçlü Çıkacağız…

  • 18 Şubat 2015
  • 749 kez görüntülendi.
İslami Cihad: Gelecek Savaşta Siyonist Düşmanın Karşısına Çok Daha Güçlü Çıkacağız…

İslami Cihad Hareketi liderlerinden Hadar Habib “İsrail iç koşullarından yararlanmaya çalışıyor. Özellikle seçim dönemini Filistin’de yeni bir kriz çıkarmak için kullanmak istiyor” dedi.

İslami Cihad lideri bugün düzenlediği basın toplantısında, Filistin’de akan kanların Siyonist İsrail’de oy toplama malzemesi olarak kullanıldığına işaret ederek “Biz, İsrail’de gerçekleşen her seçimde Filistinlilerin ağır bir bedel ödemesine alıştık. Akan kanlar oy toplamak için araç olarak görülüyor” dedi.

Siyonist İsrail’in her zaman Filistinlilere ve özel olarak Gazzelilere saldırma planı içerisinde olduğunun altını çizen Habib “Siyonist düşman yetkililerinin yaptığı son açıklamalar yeni bir savaşın yakın olduğuna işaret ediyor” dedi.

Filistin direnişinin gelecek savaşta daha güçlü bir söz söyleyeceğini vurgulayan İslami Cihad lideri “İsrail’in Gazze’ye düzenleyeceği yeni saldırıda, Filistin direnişinin çok daha güçlü olduğunu göreceğiz. Direniş, Filistin’in halkını savunmasını bilir. Son Gazze savaşıyla gücümüzü ortaya koyduk” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.