İslami Cihad Lideri: Şehid Kasım Süleymani, direnişe Allah’ın bir lütfudur!

  • 06 Ocak 2022
  • 50 kez görüntülendi.
İslami Cihad Lideri: Şehid Kasım Süleymani, direnişe Allah’ın bir lütfudur!

Filistin İslami Cihad hareketinin genel sekreteri Ziyad el’Nehale, Çarşamba günü Gazze’de General Kasım Süleymani ve Ebu Mehdi el-Mühendis’in şehadetlerinin ikinci yıldönümü münasebetiyle düzenlenen bir konferansta şunları söyledi: “General Kasım Süleymani, halklara olağanüstü bir deneyim sundu.”

Filistin El-Yovm internet sitesine göre,  siyasi, entelektüel ve kültürel şahsiyetlerin katılımıyla düzenlenen konferansta Nehale şöyle dedi. ”Kasım Süleymani, Filistin’in tüm ayrıntılarını takip etti ve tüm bölge halkının övgüsünü hak ediyor.”

Nehale,  ”Kasım Süleymani’nin varlığıyla bölgenin çehresi değişti ve entelektüel, siyasi ve askeri alanlardaki şaşırtıcı varlığıyla milletlere olağanüstü bir deneyim aktardı.” dedi.

İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri, Şehit Süleymani’nin Kudüs ve Filistin’in kurtuluşuna özel bir inancı olduğunu belirterek, “O, direnişe Allah’ın bir lütfudur” dedi.

İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri, Gazze Şeridi’nden iki binden fazla Filistinli savaşçının eğitim kurslarında Şehit Süleymani ile karşılaştığını belirterek, “Filistin’i iyi tanıyordu ve bu nedenle Filistin’i seviyordu ve Filistin halkı da onu seviyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com