Kudüs Seriyyeleri : Bedeli Ne Olursa Olsun Savaşa Devam Edeceğiz

  • 13 Mayıs 2021
  • 221 kez görüntülendi.
Kudüs Seriyyeleri : Bedeli Ne Olursa Olsun Savaşa Devam Edeceğiz

Filistin İslami Cihad’ın askeri kolu olan Kudüs Seriyyeleri sözcü, “Filistin direnişinin füze gücünü tüm dünya gördü ve Siyonist rejim saldırılarına iki kat karşılık aldı.” açıklamasında bulundu.

Filistin el-Yevm haber merkezinin bildirdiğine göre, Kudüs Seriyyeleri sözcüsü Ebu Hamza tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: “(Siyonist rejimin) saldırılarına iki kez cevap verdik. Direniş Mücahitleri düşmana ders vermeye hazırdır. Bedeli ne olursa olsun cihat ve savaşımıza devam edeceğiz.”

Ebu Hamza, İslami Cihad’ın bu sabah 100 füzeyle Tel Aviv ve çevresini hedef aldığını açıklayarak şöyle devam etti: “Gazze direnişinin Kudüs’ün kılıcı olarak kalacağını tüm dünyaya kanıtlayacağız (devam eden Kudüs Kılıcı adlı direniş operasyonuna atıftır).”

Kudüs Seriyyeleri sözcüsü, Siyonist rejimin saldırısına tepki olarak Filistin direnişinin cihat ve operasyonlarının devam ettiğini belirtti.

Ebu Hamza ayrıca Siyonist rejimin saldırılarında Kudüs Seriyyeleri’nden üç komutanının şehit olduğunu da bildirdi.

Filistin direnişi ile Siyonist rejim arasındaki çatışmalar pazartesi günü, rejimin Kudüs ve Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırılarından sonra başladı ve direniş güçleri rejimin saldırılarını sonlandırması için Siyonist rejimi füze yağmuruna tuttu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.