Kudüs tugayları: Siyonist yerleşimcilerin Filistin topraklarını terk etmekten başka çareleri yok

  • 08 Temmuz 2022
  • 24 kez görüntülendi.
Kudüs tugayları: Siyonist yerleşimcilerin Filistin topraklarını terk etmekten başka çareleri yok

Kudüs tugayları, “el-Bunyan Mersus” savaşın 8. Yıldönümü nedeni ile yaptığı açıklamada, direniş yoluna devam edeceklerinin altını çizerek, siyonist yerleşimcilerin tüm Filistin topraklarını terk etmekten başka çareleri olmadığını belirtti.

El-Alem’in bildirdiğine göre, Filistin İslami cihat hareketinin askeri kolu olan Kudüs tugayları yayınladıkları bildiride, “Bu hareketin mücahitleri tüm anlarda, Siyonist düşmana zilletini tattırdığını ve Filistin halkının yenilgi ve geri çekilmeyi kabul etmediği mesajını tüm dünyaya gönderdiğini” söyledi.
Bildiride Kudüs tugayları “el-Bunyan Mersus” savaşın 8. Yıldönümünü kutlayarak bu süre içinde kahraman Filistin halkı ile birlikte güçlü bir model sergilediklerini duyurdu.
Kudüs tugayları 51 gün süren el-Bunyan savaşında geri çekilmeyen direnişe işaretle, “Görevimize karşı hala aynı kararlılıktayız ve düşmana ve işgaline karşı savaşmaya devam ediyoruz ve Bu, vaat edilen zafere kadar cihada devam etme taahhüdümüzdür.” Dediler.
Kudüs’ü işgal eden düşmana karşı tüm güç olanaklarını ele geçirmek için bu hareketin güçlenmekte  olduğuna değinen Kudüs tugayları, ilkelerini tüm cesaretleri ile koruduklarını belirtti./

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.