Paris Saldırısının Asıl Amaçları Açığa Çıkmaya Devam Ediyor: Netanyahu Saldırıyı Bahane Ederek Yahudilere İsrail’e Göç Çağrısı Yaptı…

  • 11 Ocak 2015
  • 822 kez görüntülendi.
Paris Saldırısının Asıl Amaçları Açığa Çıkmaya Devam Ediyor: Netanyahu Saldırıyı Bahane Ederek Yahudilere İsrail’e Göç Çağrısı Yaptı…

Korsan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Avrupa ülkelerinde antisemitizmle karşı karşıya kalan Yahudilerin İsrail’e göç oranını artırmak amacıyla, bakanlardan oluşan bir ekibin bu hafta bir araya geleceğini belirtti.

Başbakanlık basın ofisinden yapılan yazılı açıklamada, Netanyahu’nun,“Avrupa’daki tüm Yahudilere, İsrail’in sizin yalnızca kıblenizin yönü olmadığını, bilakis eviniz olduğunu söylüyorum. Bu hafta, bakanlardan oluşan özel bir ekip antisemitizmin korkunç yönüyle karşılaşan Fransa’daki ve diğer Avrupa ülkelerindeki Yahudilerin İsrail’e göçünü artırmak için bir araya gelecek” şeklindeki ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, “İsrail’e göç etmek isteyen her Yahudi, burada sıcak bir kalp ve açık bir kucakla karşılaşacak. Aynı zamanda sizin de devletiniz olan bu ülkenin sizi de içine almasına yardımcı olacağız” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.