Siyonist İşgal Polisi Mescid-i Aksa Bekçisini Darp Edip Gözaltına Aldı

  • 05 Nisan 2019
  • 757 kez görüntülendi.
Siyonist İşgal Polisi Mescid-i Aksa Bekçisini Darp Edip Gözaltına Aldı

İşgal polisi dün (4 Nisan Perşembe) ikindi saatlerinde Mescid-i Aksa bekçilerinden birini daha darp ettikten sonra gözaltına aldı.

Quds Press Haber Ajansı, işgalci bir polisin Er-Rahme Kapısı Namazgahı’na ayakkabılarıyla girdiğini, Mescid-i Aksa bekçilerinden Imran Er-Recebi’nin işgalci polise itiraz ettiğini ve ayakkabılarıyla girmesini engellemeye çalıştığını ifade etti.

İşgal polisi ve beraberindeki diğer polislerin bekçi Er-Recebi’nin telefonuna el koyduğu belirtilen haberde, Er-Rahme Kapısı Namazgahı dışına çıkarılan Filistinli bekçinin darp edildiği kaydedildi.

Bekçi Er-Recebi’nin işgal polislerince darp edildikten sonra elleri bağlanarak gözaltına alındığı ve sorguya çekilmek üzere götürüldüğü belirtildi.

İşgal polisleri Mescid-i Aksa bekçilerine ve cemaatine yönelik kışkırtıcı tavırlar sergileyerek mescidin halı döşeli kapalı alanlarına ayakkabılarıyla giriyorlar.

Mescid-i Aksa bekçileri, sonunda işgal güçleri tarafından haksız ithamlarla gözaltına alınacaklarını bilmelerine rağmen işgal polislerinin provokatif davranışlarına karşı çıkıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.