Siyonist rejimin 8 maddelik yeni planı

  • 26 Kasım 2014
  • 800 kez görüntülendi.
Siyonist rejimin 8 maddelik yeni planı

Siyonist işgal rejimi parlamentosu Knesset üyesi Yariv Levin, Siyonist Başbakan BenyaminNetanyahu’nun talimatı üzerine Kudüs halkının başlattığı direnişi bastırmak için 8 maddelik bir plan hazırladı.

Haberi veren YediotAhranot gazetesi, 8 maddenin geçici olmaları nedeniyle bunların parlamentoda onaylanmasına gerek olmadığını belirtti.

Levin, bazı maddeleri fiilen işleme konulan 8 maddelik baskıcı planı Siyonist Başbakan’a sunacak.

Plan şu maddelerden oluşuyor:

1. Terör eylemine katılıp tutuklanan Kudüslülerin ellerinden daimi oturum kimliği derhal alınacak, mahkemesi bitip cezası son bulunca İsrail topraklarından sürgün edilecek.

2. Filistinlilerin öldürülen şahısları törenle defnetmelerine engel olunacak, terör eylemleri yapmaları engellenecek, bu şahısların cesetleri ailelerine teslim edilmeyecek ve İsrail’deki Rakamlar Mezarlığı’na defnedilecekler.

3. İsraillilerin ölümüne neden olan terör eylemlerine karışanların evleri 24 saat içinde yıkılacak.

4. Polis ve askere taş, molotof ve cam atan herkes terörist muamelesi görecek. Yüzü maskeli şahıslar da bu şekilde kategorize edilecek. Bunu yapanlar derhal tutuklanacak ve soruşturma bitinceye kadar cezaevinde tutulacak. Vatandaşlık hakları geri alınacak.

5. Düşman devletlerin, özellikle de Filistin bayrağını kaldıranlar terör eylemi yapmış gibi muamele görecek.

6. Eylem yapanların aileleri terörist kabul edileceğinden vatandaşlıkları geri alınacak, yapılan eylemleri onaylamaları durumunda Gazze’ye sürgün edilecekler.

7. Eylemi yapanları destekleyen, onaylayan ilanları basan kurum ve ticaret merkezleri kapatılacak.

8. Zindandan çıkanlar takip edilecek, kurumlara verilecek bilgilerle güvenlik konusunda sorunlu olan işçilerin iş sahipleri tarafından işten çıkarılmaları sağlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.