Siyonist rejimin üst düzey istihbarat ve askeri yetkililerinin gizli bilgileri ifşa edildi

  • 09 Kasım 2021
  • 533 kez görüntülendi.
Siyonist rejimin üst düzey istihbarat ve askeri yetkililerinin gizli bilgileri ifşa edildi

“Filistin için Adalet” adlı bir grup, Siyonist rejimin bazı üst düzey yetkililerinin ve ailelerinin kişisel bilgilerini siber ortamda yayınladı.

Mehr haber ajansına göre dün; ”Filistin için Adalet’ adlı grup, ırkçı İsrail Ordusu Genelkurmay Başkanı Avio Kukhawi’nin kişisel fotoğraflarını eski Mossad şefi Yossi Cohen’in ev adresi ve Şabak terör kurumu başkanı Ronnen Barr’ın telefon numarasını Telegram kanalında yayınladı.

”Filistin için Adalet” grubu, kendisini dünyadaki adaletin, mazlumların ve evsizlerin hamisi olarak tanıtırken, masum insanlara yapılan zulmün faillerini tespit ederek onları dünyaya tanıtmak ve bu failleri kovuşturmaya çalışacağını ve  uluslararası mahkemelerde Savaş suçluları ve insan haklarına götürmek için çaba göstermeyi bir misyon olarak gördüğünü duyurdu.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde, hacker grubu “Musa’nın Asası’  adlı bir grup, bir kaç  siber saldırıda, Siyonist rejimin çeşitli vergi danışmanlık şirketlerini, çeşitli sistem ve altyapılarını hackledi.

“Siyahın Gölgesi”  adlı hacker grubu, Siyonist rejimin internet şirketi Cyberserve”in sunucularını da hackledi, hemen kapattı ve bilgi sızdırmakla tehdit etti.

Son zamanlarda Siyonist rejimin en büyük hastanelerinin siteleri siber saldırıların hedefi oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com