Siyonist Toplum Direniş Güçlerinin Eylem Yapma İhtimalinden Bile Hastalanıyor…

  • 23 Aralık 2014
  • 820 kez görüntülendi.
Siyonist Toplum Direniş Güçlerinin Eylem Yapma İhtimalinden Bile Hastalanıyor…

Siyonist işgal rejiminde uzun süredir sürdürülen araştırma, direniş güçlerinin yapabilecekleri eylemlerden duyulan korkunun Siyonist toplumda kalp, tansiyon ve şeker gibi ciddi hastalıkların artmasıyla doğrudan ilişkili olduğunu gösterdi.

Siyonist üniversitelerin 2001-2011 yılları arasında 17.300 denek üzerinde yaptığı ve geçen hafta yayınladığı araştırmada çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

Bu süre içinde denekler üzerinde yapılan araştırmalarda direniş güçlerinin eylemlerinden bahsedildiğinde deneklerde kalp atışlarının hızlandığına dikkat çekilerek, bu durumun kişilerin kalp hastalıklarına yakalanmalarına neden olduğu ifade edildi.

Araştırmaya göre direniş eylemlerinden bahsedildiğinde ve bunlardan korkulup korkulmadığı sorulduğunda deneklerin kalp atışları 60’tan 80’e çıkıyor. Bu da korku nedeniyle kalp atışlarının %4.1 oranında arttığını gösteriyor. Kendilerine bu konudaki korkuları sorulduğunda ise, eylemler nedeniyle hayatlarından endişe ettiklerini ve gelecekten de kaygı duyduklarını ifade ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.