Siyonist Yerleşimci Bu Sabah Beytlahim’de 10 Yaşında Bir Filistinli Çocuğa Kasıtlı Olarak Aracıyla Çarptı…

  • 31 Aralık 2014
  • 903 kez görüntülendi.
Siyonist Yerleşimci Bu Sabah Beytlahim’de 10 Yaşında Bir Filistinli Çocuğa Kasıtlı Olarak Aracıyla Çarptı…

Siyonist işgalin sivil kanadını oluşturan vahşi canavarları Batı Yaka bölgesinde yine dehşet saçmaya ve insanları vahşice katledebilmek için altlarındaki arabalarını da silah olarak kullanmaya devam ediyorlar. Batı Yaka’nın güneyindeki Beytlahim vilayetinin güneyinde bulunan Teku beldesinde yine bir yerleşimci canavar bugün (31 Aralık Çarşamba) sabah on yaşında bir Filistinli çocuğa aracıyla kasten çarptıktan sonra kaçtı.

Verilen haberlere göre bir işgalci canavar Teku beldesinde Macid Ahmed Süleyman isimli on yaşındaki Filistinli bir çocuğa arabasıyla kasten çarptı. Beytlahim’deki hastane kaynaklarının verdiği bilgilere göre Hansa İlköğretim okuluna giderken bu vahşi saldırıya maruz kalan Macid muhtelif yerlerinden yaralanarak tedavi için Cala Hükümet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Saldırının gerçekleştiği caddede işgalci askerlerin sürekli bulundukları halde yahudi yerleşimcinin küçük çocuğa saldırı düzenlemesinden sonra rahatlıkla kaçabildiğine, işgalci askerler tarafından takibe alınmadığına dikkat çekildi. İşgalci askerlerin bu tutumu siyonist saldırganların bu tür vahşi saldırılarını işgal yönetiminin kendilerine sunduğu kolaylık ve güvenceye dayanarak yapabildiklerini gösteriyor.

Batı Yaka’nın her tarafına yayılmış durumundaki yahudi yerleşimciler bu bölgede Filistinlilere karşı sürekli dehşet saçarak korkunç saldırılar düzenliyor, evlerini yakıyor, tarım arazilerine, ağaçlarına ve hayvanlarına zarar veriyor, çocuklarına vahşice saldırıyorlar. Son dönemde altlarındaki arabaları silah olarak kullanmak suretiyle gerçekleştirdikleri saldırıların sayısını da belirgin bir şekilde artırdılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.