Siyonist Yerleşimci Filistinli Kadına Kasten Çarptı

  • 26 Haziran 2015
  • 850 kez görüntülendi.
Siyonist Yerleşimci Filistinli Kadına Kasten Çarptı

Filistin insanına zarar vermek için fırsat kollayan Yahudi yerleşimcilerden birinin dün (25 Haziran Perşembe) akşam işgal altındaki Kudüs’ün orta kesiminde bulunan El-Amud Kapısı’nda Filistinli bir kadına kasten çarparak yaralanmasına neden olduğu belirtildi.

Saldırıdan hafif yaralarla kurtulan Filistinli kadın, etraftaki vatandaşların yardımıyla El-İseviyye Mahallesindeki hastaneye kaldırıldı.

Çarpma olayı üzerine bölgeye gelen Filistinli gençler saldırganın aracını durdurmayı başarırken, işgal askerleriyle işgal polisi Siyonist saldırganı gençlerin elinden kurtarıp salıverdiler.

Dünyaya sivil olarak lanse edilen Yahudi yerleşimciler fırsat bulduklarında Filistin insanına, malına mülküne; iş yerlerine, hayvanlarına ve tarım alanlarına zarar vermekten geri durmuyor. Araçlarıyla Filistinlileri ezip kaçıyor, ev ve işyerlerini yakıyor, araçlarına zarar veriyor, zeytin bahçelerini telef ediyor, camilerini ateşe veriyor, hayvanlarını katlediyor, sularını kirletiyor, meyve ağaçlarını kesiyor, çocukları kaçırıp işkence ediyor ve öldürüyor.

Bütün bunları gören işgal güçleri ise onlar hakkında herhangi bir işlemde bulunmuyor ve kaçmalarına izin veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.