Tek Çıkarı İslam’ı ve Müslümanları Yok Etmek Olan İsrail’le Sahip Olduğunuz Ortak Çıkarlarınız Neler?

  • 19 Haziran 2015
  • 858 kez görüntülendi.
Tek Çıkarı İslam’ı ve Müslümanları Yok Etmek Olan İsrail’le Sahip Olduğunuz Ortak Çıkarlarınız Neler?

Monaco’da Dünya Siyaset Konferansı sırasında bir İsrail radyosuna konuşan Babacan, “İsrail’le ilişkiler Türkiye için önemli. Ve umarım ilişkileri Mavi Marmara’dan önceki durumuna döndürebiliriz. Uzun yıllara dayanan ilişkilerimizi tekrar düzeltebiliriz” dedi.

İSRAİL DE BİZİ ANLAMALI

“Şu an bölgedeki ve dünyadaki durum göz önüne alındığında ortak çıkarlara sahibiz”diyen Babacan, İsraillilerin de Mavi Marmara olayının Türklerde yarattığı travmayı anlamasını istedi. Başbakan Yardımcısı, sonuçta Mavi Marmara gemisinde öldürülenlerin Türk vatandaşı olduğunu ve Türkiye’nin buna tepkisiz kalamayacağını belirtti.

Konuşmasında Mavi marmara olayından dolayı suçlu olan İsrail değilde sanki Gemide Şehid Mazlum insanlarmış gibi “İsrail’in bizi anlaması lazım “gibi bir cümle kuran Ali Babacan’ın, Suçlu olan Siyonist israil’e karşı bu mahçup tavırlı ifadeleri olayın vehametinin ve İsrail-AKP ortaklığının ne düzeye tırmandığının bilinmesi açısından önemli ip uçları vermektedir.

Sorulması gereken soru ise Dünya’da kendilerinden başka insanları,insan olarak bile görmeyen ve Tek amacı Büyük Ortadoğu projesi,Büyük İsrail devletini kurmak ve Filistin’in yok olması olan İsrail ile sizlerin ne gibi Ortak çıkarlarınızın olduğudur.

islamaktuel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.