Tümgeneral Selami: Gazze, Amerika ve Siyonist rejimin mezarıdır

  • 10 Kasım 2023
  • 85 kez görüntülendi.
Tümgeneral Selami: Gazze, Amerika ve Siyonist rejimin mezarıdır

İslam Devrim Muhafızlar Ordusu Komutanı, Aksa Tufanı operasyonunda Siyonist rejimin ağır ve geri dönülemez bir yenilgiyle karşı karşıya olduğunu belirtti.

İslam Devrim Muhafızlar Ordusu Komutanı, Aksa Tufanı operasyonunda Siyonist rejimin ağır ve geri dönülemez bir yenilgiyle karşı karşıya olduğunu belirterek, “Bugün Gazze, Amerika’nın ve Siyonist rejimin mezarlığı haline gelmiştir ve Kudüs’ü gasp eden rejimin kaybettiği gücünü yeniden kazanması mümkün değildir”dedi.

Iranpress haber ajansının haberine göre, Tümgeneral “Hüseyin Selami” dün, Yükselen Denizcilik Fırsatları ve Tehditleri Ulusal Konferansı’nın kapanış töreninde şunları söyledi: Siyonist rejimin ve diğer batılı ülkelerin çalışmaları Gazze’de çocukları öldürerek huzur ve güç elde edeceklerini zannettikleri noktaya ulaştı,ama bilsinler ki hedeflerine ulaşamayacaklar.

Tümgeneral Selami, İran İslam Cumhuriyeti’nin denizde, karada ve havada her türlü düşmanı mağlup edebilecek kapasitede olduğunu belirterek, “İran’ın askeri gücü bölgede güvenlik ve istikrara yol açmıştır.” dedi./

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.