Gazze siyonist askerlere mezar oluyor!

  • 10 Kasım 2023
  • 14 kez görüntülendi.
Gazze siyonist askerlere mezar oluyor!

Filistin direnişi Gazze içinde kendilerine göre kara operasyonu yaptıklarını zanneden işgal güçlerinin askeri araçlarını hiç beklemedikleri yerlerde pusuya düşürerek sıfır noktadan hedef almaya ve imha etmeye devam ediyor. Bu arada Gazze bölgesinden işgalcilerin kullandığı hedeflere yönelik füze saldırıları da devam ediyor.

Kassam Tugayları, mücahitlerinin işgalcilerden bir piyade birliğini Cuhru’d-Dik bölgesinde pusuya düşürdüğünü, omuzdan atılan füzelerle onları sıfır noktadan hedef almak suretiyle tamamen etkisiz hale getirdiklerini bildirdi.
Kassam Tugayları bu sabah yaptığı açıklamada Eş-Şati Mülteci Kampı çevresinde siyonistlere ait 3 askeri aracı ve bir buldozeri El-Yasin 105 füzeleriyle vurduğunu bildirdi. Daha önce yaptığı bir açıklamada da Et-Tevam bölgesinde siyonistlerin bir tankını El-Yasin 105 füzesiyle vurduğunu bildirmişti.
İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı durumundaki Kudüs Tugayları da işgal altındaki Aşdud şehrine füze saldırıları düzenlediğini, ayrıca Gazze şehrindeki Ensar Sitesi’nin batısında toplanan işgalci araçlarını havan toplarıyla vurduğunu bildirdi.
Hamas’ın askeri kanadı İzzettin Kassam Tugayları, işgal güçlerinin 27 Ekim tarihinde karadan sızma operasyonları başlatmalarından bu yana işgalcilere ait 141 tank ve askeri aracı imha ettiğini açıkladı. /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.