Hamas Hareketi Sosyal Paylaşım Sitelerinde Avrupalılara Kendini Anlatacak…

  • 12 Mart 2015
  • 745 kez görüntülendi.
Hamas Hareketi Sosyal Paylaşım Sitelerinde Avrupalılara Kendini Anlatacak…

İslami Direniş Hareketi (Hamas) Enformasyon Dairesi üyesi Tahir En-Nunu, sosyal paylaşım sitelerinde “#AskHamas” (Hamas’a sor) etiketiyle düzenlenecek kampanyanın hazırlıklarının sona erdiğini bildirdi.

En-Nunu, Hamas Hareketi’nin terör örgütleri listesinden çıkarılması kararının Avrupa Mahkemesi’nde yeniden görüşülmesinden önce kampanyayla Avrupa toplumlarının Hamas Hareketi hakkında soracakları sorulara cevap verileceğini açıkladı.

Bugün Gazze’de düzenlenen medya atölyesi çalışmasına katılan Tahir En-Nunu, yarın (13 Mart Cuma) başlayacak kampanyanın beş gün süreceğini ve birçok konuda hareketin tavrı ve düşünceleri ile Hamas’ın bir terör örgütü değil işgale karşı direnen bir milli kurtuluş hareketi olduğu gerçeğinin Batı toplumlarına anlatılacağını söyledi.

Kampanyanın ağırlıklı olarak sosyal paylaşım sitelerinde yürütüleceğini belirten En-Nunu, Hamas hakkındaki bilgilerin “#AskHamas” etiketi altında ve soru-cevap şeklinde verileceğini açıkladı.

En-Nunu, kampanya süresince sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla takipçiler ve Hamas’ın önde gelen liderleri arasında buluşmaların da düzenleneceğini bildirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.