İran Devrim Muhafızları: Gazze Şeridi’nde İşlenen Suçlar Sadece Siyonistleri Değil, Amerikalıları da Yok Edecek

  • 19 Aralık 2023
  • 30 kez görüntülendi.
İran Devrim Muhafızları: Gazze Şeridi’nde İşlenen Suçlar Sadece Siyonistleri Değil, Amerikalıları da Yok Edecek

Devrim Muhafızları Havacılık ve Uzay Kuvvetleri Komutanı Hacızade, Gazze Şeridi’nde işlenen suçların sadece Siyonistleri değil, Amerikalıları da yok edeceğini belirterek Mescid-i Aksa Tufanı operasyonunun dünyada ve bölgede büyük olayların başlangıcı olduğunu dile getirdi.

Devrim Muhafızları Havacılık ve Uzay Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Emir Ali Hacızade, şu ifadelerde bulundu: ‘Mescid-i Aksa Tufanı operasyonu dünyada ve bölgede büyük olayların başlangıcıdır ve Siyonist oluşumun çöküşüne neden olmuştur.

Operasyonun dördüncü gününden bu yana Amerikalılar saha komutanlığını devraldı. BM kararını veto ettiler ve savaşın sona ermesine izin vermediler, tüm bu suçların arkasında Amerika var ve kendilerini uzaklaştıramıyorlar ve bu suç onları da öldürecek.

Mescid-i Aksa Tufanı Operasyonu dünyada ve bölgede büyük olayların başlangıcıdır ve bu yenilgi sadece Siyonist oluşum için değil Amerika için de bir yenilgidir. Direniş Ekseni, ABD’nin geçmişte olduğu gibi bir lideri devirip filo ve savaş gemileri getirerek bir bölgeyi işgal edemeyeceği kadar büyüktür. O dönem geçti, bu yöntemle varlıklarını sürdüremezler, böyle devam ederlerse kaçınılmaz olarak Amerika’nın çöküşüne tanık olacağız, artık Amerikalı vergi mükelleflerinin parasını kullanarak bir Siyonist grubu koruyamıyorlar.

Gazze Savaşı birçok gerçeği ortaya çıkardı. Amerikan ve Siyonist suçların derinliğini tüm dünyanın gözü önünde gözler önüne serdi. 1967’de 3 Arap ordusunu mağlup eden ‘Siyonist varlığın’ Filistinli bir hizip karşısında 70 gün çaresiz kaldığını tüm dünya izledi.

Nil ile Fırat arasını işgal etmeleri gerektiğini söyleyen ve İran nükleer silahına saldıracaklarını söyleyen Siyonistler şimdi militan bir hiziple karşı karşıya kalıyorlar. Savaş onlar için kader savaşı haline geldi ve bu onların kaderlerinin tehdit altında olduğu anlamına geliyor.’

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.