Siyonist İsrail Savaş Bakanı Yaalon Askerlerine Yeni Bir Savaş İçin Hazır Olun Emri Verdi…

  • 17 Aralık 2014
  • 703 kez görüntülendi.
Siyonist İsrail Savaş Bakanı Yaalon Askerlerine Yeni Bir Savaş İçin Hazır Olun Emri Verdi…

Siyonist işgal rejimi Savaş Bakanı Moşe Yaalon askerlerinden Gazze cephesinde olası bir acil ve olağanüstü duruma hazır olmalarını istedi.

Siyonist işgal ordusunda eğitimli köpek birimindeki askerlerle bir araya gelen Yaalon, ordunun bütün gücü ve kuvvetiyle yeniden Gazze’ye girmek zorunda kalabileceğini iddia etti.

Başbakan Benyamin Netanyahu ve kuvvet komutanlarının da katıldığı toplantıda Siyonistlerin Işık Festivali münasebetiyle mumlar yakıldı.

Hamas’ın Gazze’de yönetime gelmesinden sonra bölgeyi kuşatma altına alan işgal rejimi, buraya karşı sekiz yılda üç kez savaş açtı. En son Temmuz ayında başlattığı savaşta Gazze’de sivil katliamlar yapmasına ve dünyanın en güçlü orduları arasında sayılmasına rağmen savaşta ağır kayıplar verdi. Kassam Tugayları’nın oldukça korunaklı ve mesafeli olan askeri üslere karşı yaptığı başarılı operasyonlarla, tünellerde gösterdiği kahramanlıklar, işgal askerlerinin kara harekatı girişimlerine karşı yazdığı destanlar işgal ordusunu perişan etti. Durumun vahametini anlayan işgal rejimi acil ateşkes çağrısı yaparken, direniş güçleri şartlarını kabul ettirdikten sonra ateşkesi kabul ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.