Soma’da bir madenci daha hayatını kaybetti…
![Soma’da bir madenci daha hayatını kaybetti…](https://www.ehlibeythaber.net/wp-content/themes/webportalv2/lib/timthumb.php?src=https://www.ehlibeythaber.net/wp-content/uploads/2015/02/indir29.jpg&w=646&h=323)
Manisa’nın Soma İlçesi’nde, 301 madencinin ölümüyle güdemden düşmeyen maden ocaklarından yine acı haber geldi. Soma’da İmbat Madencilik A.Ş.’ye ait ocakta gece vardiyasında çalışan evli 1 çocuk babası 35 yaşındaki Yusuf Çakıroğlu, başına ‘topan’ olarak anlandırılan kömür ve taş kütlesinin düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ