Suriye Genelkurmay Başkanı, hava üslerinden birine gezi düzenledi

  • 24 Haziran 2015
  • 1.658 kez görüntülendi.
Suriye Genelkurmay Başkanı, hava üslerinden birine gezi düzenledi

Suriye Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanı Orgeneral Beşşar el Esad’ın yönlendirmeleri doğrultusunda Genelkurmay Başkanı Korgeneral Ali Abdullah Eyyüp genel komutanlıkta subayların eşliğinde dün Salı günü hava üslerinden birine saha gezisinde bulundu.

Hava üssünde incelemelerde bulunan genelkurmay başkanı; üste bulunan pilotlar, teknik mühendisler, subaylar ve askerlerle bir araya geldi. Korgeneral Eyyüp terör örgütlere karşı savaşta pilotların bulundukları görev yapısı hakkında bilgi aldı.

Hava üssündeki kahramanların savaş hazırlığı ve sahip oldukları profesyonelliği öven Korgeneral Eyyüp; teröre karşı savaşta kuşandıkları cesaret ve yüksek moralin takdire şayan olduğunu ifade etti.

Genelkurmay Başkanı Korgeneral Eyyüp aynı zmanda savaş ekipmanlarının onarım ve restorasyonunda uzman birimlerden birini ziyaret ederek, savaş gereksinimlerinin temininde birim çalışanları ve mühendislerin emeğinin takdire şayan olduğunu belirtti.

Genelkurmay başkanının saha gezisinde bulunan vatan koruyucuları ise; azim, kararlılıkla kuşandıklarını, her şeye rağmen ve ne pahasına olursa olsun teröre karşı savaşlarını zafere dek sürdüreceklerini vurguladılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.