Direnişimiz terörizm ve Siyonizm’i yok edinceye kadar sürecek

  • 09 Ekim 2015
  • 698 kez görüntülendi.
Direnişimiz terörizm ve Siyonizm’i yok edinceye kadar sürecek

İran Savunma Bakanı Tuğgeneral Hüseyin Dehkan, Tuğgeneral Hemedani’nin Suriye’de şehadete erişmesi münasebetiyle bir taziye mesajı yayımladı.

Tuğgeneral Dehkan, Tuğgeneral Hemedani’nin şehit düşmesi dolayısıyla yayınladığı mesajda Rehber Ayetullah Seyyid Ali Hamanei, şehidin ailesi ve İran halkına hitaben başsağlığı diledi.

Tuğgeneral Hemedani’nin Şah döneminde Şah rejimine ve tekfirci teröristlere karşı mücadelesini ve Hazret-i Zeynep’in Türbesi’ni savunmasını takdir eden Tuğgeneral Dehkan, şehidin mücadelesini tekfirci-Siyonist terörizmin yer yüzünden silinmesine kadar devam edeceklerine vurgu yaptı.

Tuğgeneral Dehkan’ın yayımladığı mesajının bir kısmında “Bu değerli şehidin ve Suriye, Lübnan, Filistin, Yemen ve diğer İslami ülkelerdeki Direniş şehitlerinin temiz kanı 21. yüzyılın Sulta sistemi ve cahiliyetini ifşa ediyor” denildi

Mesajın diğer bir bölümünde ise “Kuşkusuz şehit Tuğgeneral Hemedani’nin şehit edilmesiyle Direniş Cephesi’nin terörizm ile Siyonizm’in kökünü kazımaları için kararlılığı daha da pekişecektir” denildi.

İran Savunma Bakanı tekfirci- DAEŞ- Siyonist teröristlerin destekçilerini de uyararak “Bunları teröristlerin işlediği vahşice cinayetlerinde ortak görüyor ve bir kez daha tekfirci-Siyonist teröristlerin akıl almaz cinayetlerinin er geç onlara da bulaşacağı uyarısında bulunuyoruz, gerçi o zaman artık pişmanlık işe yaramayacaktır” diye ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.