Filistinli Genç Kız Siyonist İsrail Askerini Bıçakladı

  • 01 Haziran 2017
  • 1.141 kez görüntülendi.
Filistinli Genç Kız Siyonist İsrail Askerini Bıçakladı

İşgal rejimi medya kaynakları, Batı Yaka’nın Cenin kentinde Filistinli bir genç kızın gerçekleştirdiği bıçaklama eyleminde bir işgal askerinin yaralandığını bildirdi.
İşgal güçlerinin eylemi gerçekleştiren Filistinli genç kıza ateş ettiği ve genç kızın yaralandığı belirtilirken, yarasının durumu hakkında henüz bir bilgi edinilemedi.
İşgal rejimi televizyonu 7’nci kanalı, Ya’bed beldesi toprakları üzerinde kurulu Mevo Dotan Yahudi Yerleşkesi yakınlarında meydana gelen bıçaklama eylemi sonucu bir işgal askerinin yaralandığını söyledi.
Filistin Enformasyon Merkezi muhabiri, yaralı gencin yirmili yaşlarda olduğunu ifade etti.
Muhabirimizin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre, işgal güçleri Filistinli genç kıza yerleşke girişindeki kontrol noktasında ateş açtı.
İşgal güçlerinin Filistinli genç kıza saldırdığı ve ateş açtıktan sonra gözaltına aldığı, kontrol noktasında trafiğin durduğu ve işgal güçlerinin bölgeye ek kuvvet çağırdığı bildirildi.
İlerleyen saatlerde Filistin Sağlık Bakanlığı 16 yaşında bir genç kızın işgal askerlerinin ateşiyle yaralandığını bildirirken, yerel medya kaynakları Filistinli genç kızın Ya’bed beldesi sakinlerinden Nof Ikab Abdulcebbar İnfiat olduğunu açıkladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.