İsrail Kanal-2: Üst düzey bir subay Gazze savaşında intihar etmek istedi

  • 15 Ağustos 2015
  • 1.021 kez görüntülendi.
İsrail Kanal-2: Üst düzey bir subay Gazze savaşında intihar etmek istedi

Siyonist işgal ordusunun geçen sene Gazze’ye yönelik başlattığı savaşta, Kassam Tugayları’na bağlı mücahitlerle sıfır noktada çatışmak zorunda kalan, mücahitlerin birçok askeri noktayı aşıp kahramanca çarpışmalarını gözleriyle gören Siyonist askerlerin savaşta ve savaştan sonra yaşadıkları bunalımlara her gün yeni örnekler ekleniyor.

İşgal rejimi Kanal-2 televizyonu verdiği haberde, geçen yıl Gazze’de meydana gelen savaşta geçirdiği şoklar nedeniyle üst düzey bir subayın intihar girişiminde bulunduğunu duyurdu.

Haberin devamında, işgal ordusuna bağlı askeri istihbarat biriminde çalışan subayın, Gazze’de yaşadığı olayların ardından uyuşturucu kullanmasıyla ilgili olarak ordunun kendisini sorgularken intihar etmek istediği ifade edildi.

Kaynaklar, işgal ordusunda uyuşturucu kullanımının giderek arttığına dikkat çekerken, savaştan sonra bunun daha da arttığını söylüyor.

İşgal televizyonu, daha önce de askerlerden bazılarıyla röportaj yapmış ve askerler Gazze’de gördüklerini unutmak için uyuşturucu kullandıklarını itiraf etmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.