Seyyar satıcının son notu: Benim ölüm sebebim zabıtalar…
![Seyyar satıcının son notu: Benim ölüm sebebim zabıtalar…](https://www.ehlibeythaber.net/wp-content/themes/webportalv2/lib/timthumb.php?src=https://www.ehlibeythaber.net/wp-content/uploads/2015/03/seyyar-satici-benim-olum-sebebim-zabitalar-notu-7021568_3650_m.jpg&w=646&h=323)
Adana’da tablada kestane ve fıstık satarak geçimini sağlayan seyyar satıcı Cemil Bozkuş, “Benim ölüm sebebim zabıtalar.” diye not bırakıp intihar etti.
Seyhan ilçesi Mirzaçelebi Mahallesi’nde meydana gelen olayda seyyar satıcılık yapan Cemil Bozkuş, zabıtaların sıkı denetimi yüzünden işe çıkamaz oldu.
Bu nedenle mali sıkıntıya giren Bozkuş, sattığı ürünleri borçla aldığı için ödeyemedi. 20 bin lira borcu olan seyyar satıcının tablası ve malzemelerine zabıta tarafından sürekli el konuldu.
Borçlarını ödeyemediği için psikolojisi bozulan Bozkuş, arkasında “Benim ölüm sebebim zabıtalar. Bir cinayet işlendiği zaman bir ekip almaya gelir, bir tablayı almaya on ekip gelir, bu mu adalet” notunu bırakarak intihar etti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ