Suriye’de Teröristlerin Gaddar Saldırılarında Şehit ve Yaralılar Var

  • 05 Kasım 2015
  • 806 kez görüntülendi.
Suriye’de Teröristlerin Gaddar Saldırılarında Şehit ve Yaralılar Var

Eli kanlı terör örgütleri Suriye’de masum sivilleri roket ve bombalarla hedef almaya devam ederlerken bugün yine şehit ve yaralılar düştü.

ŞAM KIRSALI:

Şam Çevre Kent Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak Doğu Ğuta’da bulunan tekfirci teröristlerin başkent Şam’ın kuzey girişine düşen Haresta Banliyösünü 6 roketle hedef aldıklarını belirtti. Kaynak hain saldırılarda bir çocuk ve bir adamın yaralandıklarını, özel mülklerde de büyük hasarların oluştuğunu aktardı.

ŞAM:

Şam Emniyet Müdürlüğünde bir kaynak ise teröristlerin aynı zamanda başkentin sivil yerleşim alanlarından Kassa Semtine iki roketle saldırdıklarını belirtirken, burada sadece maddi hasarın oluştuğunu söyledi.

HASEKE:

Bu arada IŞİD tekfircileri dün akşam Haseke Kentinin yaklaşık 18 km doğusuna düşen Atşana Köyünde bombalı bir tankeri havaya uçurdu.

Atşana Köyünden yerel kaynaklar IŞİD’in büyük miktarda patlayıcı yerleştirilmiş tankeri havaya uçurmalarıyla aralarında 3 kadının bulunduğu 4 vatandaşın şehit, yine aralarında kadınların bulunduğu 8 vatandaşın da yaralı düşmelerine yol açtıklarını aktardı.

DERA:

Dera Valiliğinde bir kaynak ise Dera Beled’te siperlenen tekfirci teröristlerin Dera Kentinin Yermük Banliyösüne 1 füze ve 4 roketle saldırdıklarını söyledi.

Kaynak saldırıda bir erkek ve bir kadının şehit düştüklerini ifade ederken, vatandaşların evlerinde büyük hasarların oluştuğunu sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.